Ada’da 3.Hafta Başlıyor

Premier Lig alışık olduğumuz gibi devam ediyor. Yüksek tempoyla oynanan ligde her takım hemen hemen her karşılaşmada skor üretebilecek potansiyele sahip bir oyun anlayışı ile sahada oluyor.

Bu haftada oldukça heyecanlı geçecek ve skor anlamında da seyrine doyum olamayacak karşılaşmalar oynanacak.

Haftanın açılış karşılaşmasında M.City, Bournemouth’un konuğu olacak.

Bournemouth – M.City

Lige istediği gibi başlayamayan ev sahibi aslında sezon başında takıma olumlu takviyeler yapmış olsa da, sahaya istediği futbolu yansıtamadı. Lige sıkıntılı başlayan bir diğer takımda Man City. Mevcut kadro kalitesiyle henüz istenilen seviyeye ulaşamayan Guardiola’nın öğrencileri için biraz daha zamanın geçmesi gerekecek. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır.

C.Palace- Swansea

Kadro ve oyun olarak konuk ekip ev sahibine göre çok daha önde. Bu nedenle dengeli bir karşılaşma olacaktır. İki takımında mevcut kadrosu skor üretmeye elverişli.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Huddersfield – Southampton

Ligde diğer takımlara gre fikstür avantajı iyi olan konuk ekip bu durumu ilk 5 haftalık süre boyunca olumlu kullanmak durumunda. Bu nedenle bu haftada ilk 2 haftayı galibiyetle tamamlayan ev sahibi karşısında alınacak 1 puanın bile nemi büyük. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır. Tabii terazinin ağır kısmında ev sahibinin olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Newcastle – West Ham

Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olan bu mücadelede de taraflar açısından her türlü sonuç çıkabilir. Bu nedenle taraf bahsi yerine bu duruma odaklanmak doğru olacaktır. İki takımda skor üretimine katkıda bulunacaktır.

Watford – Brigton

Geçen senelere göre oyun anlamında çok daha ilerilerde olan ev sahibi bu karşılaşmanın favorisi olarak sahaya çıkacak. Haftanın gol bakımından güvendiğimiz karşılaşmalarından birisi olacaktır.

Man United – Leicester

Lukaku –Pogba – Mki eşliğinde sezona oldukça sükseli başlayan Mourinho’nun öğrencileri kendi sahasında maçın tek favorisi olacaktır. Oyuna yüksek tempoyla başlayan ve devamında da bunu getiren United, bu karşılaşmada da pozisyon zenginliğini yaratacak olan takım. Man United seçimi ve 2,5 gol üstü doğru bir tercih olacaktır.

Youwin Bonusları ile Kazandırıyor!
Yeni 600TL Bonus fırsatı ile kazanın!

Para Yatırma bonusları ve size özel yüksek hoşgeldin bonusu ile YOUWIN kazandırıyor!