Beşiktaş’tan Burak Yılmaz Atağı

Kadrosunda Cenk Tosun, Aboubakar ve Demba Ba gibi önemli isimleri kadrosunda bulunduran Beşiktaş, henüz Aboubakar ile anlaşma sağlayamadığı için alternatif oyuncular konusunda çalışmalarına devam ediyor.

Rotayı şu anda Çin’de forma giyen Burak Yılmaz’a çeviren Beşiktaş, Burak Yılmaz’la ilgilendiğini saklamıyor ancak taraftarın bu haber ortaya çıktıktan sonra ortaya koymuş olduğu tavır pek iç açıcı değil. Özellikle sosyal medyadan kulübe mesaj gönderen taraftar, bu oyuncuyu kesinlikle takımda görmek istemediklerini net bir şekilde dile getirmişler.

Durum bu şekilde olduğu içinde Beşiktaş’ın bu transferle ilgili yol alması pek kolay olmayacaktır. Tabii bir yandan da işi fazla uzatmadan çözmek isteyecek olan Beşiktaş, kadro konusunu en kısa sürede halledip, maçlara hazır bir şekilde çıkmak istiyor.

Gelinen sürece baktığımızda Beşiktaş’ın özellikle hücum bölgesinde net bir sonuca ulaşması ise belli ki zaman alacak. Acele etmeyeceğini düşündüğümüz yönetim, transferin son dakikasına kadar bekleyecektir görüşündeyiz.

Bir süredir ilgilendiği ve geçtiğimiz sezon Wolfsburg forması giyen Gomez’in de 1 yılda daha Bundesliga ekibinde kalacak olması da, en azından erken bir zamanda Beşiktaş için Almanya kapısını kapatmış oldu.

Takip ettiğimiz haberlere göre Temmuz ayında Çin’de hazırlık kampına başlayıp, sezonun ilk ciddi hazırlık maçlarına burada başlayacak olan Beşiktaş, en azından orta saha için yapılacak transferleri bu tarihe kadar bitirip, takıma adapte etmek istiyor.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna