Brezilya Serie A’da 28.Hafta

Brezilya Serie A’da 28.haftanın açılış karşılaşmasında, Sao Paulo kendi sahasında A.Paranaense’yi 2-1’lik skorla geçerken, Vasco Gama da yine kendi evinde 3 puanı almayı başardı.

Günün karşılaşmalarında;

Chapecoense – Flamengo

Flamengo son zamanlarda deplasmanlarda sıkıntılı görüntüler çiziyor ve bundan kurtulması zor görünüyor. Ev sahibi de ligdeki durumlarından dolayı bu mücadeleden 3 puanla ayrılmak zorunda. Aksi bir durumda iyice dibe vuracaklar. Karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

Atletico Go – Palmeiras

Ev sahibi takım ligin dibine demir atmış bir durumda olsa da son zamanlarda pozitif işler yapmaya başladılar. Tabii konu ekibinde zirve yarışı olanca hızıyla devam ediyor. Bu denklemde düşünecek olursak, özellikle konuk ekip için kazanmak zor olacaktır. Bir hava yakalayan ev sahibi ve kadro bakımından avantajlı olan konuk ekip skor üretecektir.

Flumiense – Avai

Ligin sonlarına doğru yaklaşırken, iki takımda son sıralardan kurtulmanın peşinde ancak ev sahibi iç sahada oynayacağı için karşılaşmanın favorisi olacaktır.

Sports Recife – Atletico Mg

İki takımın hem diğer takımlarla oynadıkları karşılaşmalarda hem de kendi aralarında oynadıkları mücadelelerde gol yönünden oldukça cömert olduklarını biliyoruz. Bu mücadelede bunun bir örneği olacaktır.

 

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna