Bundesliga’da hafta 7

Dortmund’un 16 puanla götürdüğü Almanya da Hoffenheim 14 puanla rakibini oldukça yakından takip ediyor.

Bu iki takımın arkasından liderliği kovalayan Bayern’in 13, Hannover’İn 12 ve Augsburg’un da 11 puanı bulunuyor. Bu ligde de bu hafta özellikle zirvede bazı değişiklikler yaşanabilir.

Haftanın karşılaşmalarına baktığımızda;

Schalke – Leverkusen

İki dengeli takımın mücadelesinde maç iki tarafa da gidebilir ancak iç saha temsilcisi rakibine oranla bir adım daha önde olacaktır.

Frankfurt – Stuttgart

Yine iki dengeli takımın karşı karşıya geleceği karşılaşmada ev sahibi takımın avantajı daha fazla olacaktır. Ayrıca karşılıklı gol açısından da uygun bir mücadele olacağını dile getirmemiz gerekiyor.

Augsburg – Dortmund

Lider olan konuk ekibin kesinlikle kazanması gereken bir mücadele olacak. En azından yukarıda sürdüğü avantajı koruması için bunu gerçekleştirmesi gerekiyor. Kadro olarak da rakip takıma oranla avantajı oldukça fazla. Bunun yanı sıra Dortmund skor yapmayı seven bir takım olmasından dolayı da üst seçeneğini de gidilebilir.

M.Gladbach – Hannover

Ev sahibi takımın yukarıyı zorlaması için kazanması gerekiyor. Konuk ekipte bu mücadeleden 1 puanla bile ayrılmış olsa, takım için olumlu bir sonuç olacaktır. İlk yarıda sert ve iki takımın da birbirini kontrol edeceği bir karşılaşma olacaktır.

Wolfsburg – Mainz

Ligdeki duruma baktığımızda iki takımın, birbirlerinden ayıran net bir durumlarının olmaması, maçın avantajını doğal olarak ev sahibi takıma doğru götürüyor. Bunun yanı sıra iki takımda skor üretebilir.

Hamburg – Werder Bremen

Konuk ekibin aşağılardan kurtulması için mutlaka kazanması gerekiyor. Ev sahibi ise ligin dibi için sınırda bulunuyor. Bu nedenle zor bir karşılaşma olacaktır ancak ev sahibi kendi sahasında karşılaşmaya avantajlı olarak çıkacak.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna