Derbi Öncesi Fenerbahçe, Sakatlıklarla Uğraşıyor

Süper Lig’in 29.haftasında oynanan ve Fenerbahçe’nin 2-1‘lik galibiyetiyle biten, Fenerbahçe- Rizespor karşılaşmasının devre arasında oyundan çıkan Şener Özbayraklı’nın sol üst arka adalesinde yırtık tespit edildiği ve oyuncunun tedavisine hemen başlanıldığı, Sarı Lacivertli takımla ilgili günün sıcak gelişmesi olarak karşımıza çıktı.

Tabii yaşanılan bu önemli sakatlığın ardından oyuncu muhtemelen Beşiktaş maçına yetiştirilmeye çalışılacak, çünkü Dick Advoocat’ın sağ bekte güvendiği isimler arasına yer alan oyuncunun olası bir durumda maça yetişememesi halinde yerine muhtemelen bu sezon pek fazla şans bulamayan Van Der Wiel forma giyecek.

Bu alternatifi hiç düşünmek istemeyen teknik kadronun bir şekilde iğneyle de olsa Şener’i kadroya alacağını düşünüyoruz, çünkü Şener’in olmaması takım adına Beşiktaş deplasmanında sıkıntılı bir durum olur.

Bunun yanı sıra yine aynı maçta sakatlanan ve oyundan ayrılan kaleci Fabiano’nun da ön çapraz bağlarının yırtılması, oyuncunun muhtemelen önümüzdeki sezon geleceğini de etkileyecek. 2 sezondur Fenerbahçe’de kiralık olarak forma giyen oyuncu, yaşanılan bu talihsiz sakatlığın ardından muhtemelen bir sonraki sezon Fenerbahçe kadrosunda olmayabilir.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna