Dünya Kupası Avrupa Elemeleri B Grubu

Oynanan 7.maçlarda bu grupta tüm favoriler gollü galibiyetler alırken, Portekiz kendi sahasında Faroe Adalarını tam 5 golle geçti.

Bunun yanı sıra Macaristan konuk ettiği Letonya’yı 3-1’le geçerken, İsviçre de Andorra karşısında 3 gollü rahat bir galibiyet aldı. Bu skorların ardından aslında grup sıralamasında da pek bir değişiklik olmadı. Şu anda da Dünya Kupası vizesi için İsviçre ve Portekiz oldukça şanslı. Grubun tek sıkıntılı takımı olan Macarların, bundan sonraki süreçte toplayabildiği kadar puan toplaması gerekecek, ki Dünya Kupası vizesi için şansını artırabilsin.

Faroe Adaları – Andorra

Grup karşılaşmaları için pek de nemi olmayan bu mücadelede iki takım da prestij maçına çıkacaklar. Bu nedenle de bu karşılaşmadan her türlü sonucun çıkma ihtimali oldukça yüksek ancak ev sahibi kendi sahasında avantajlı olacaktır.

Letonya – İsviçre

Konuk ekip yoluna dolu dizgin devam ediyor ve bu karşılaşmadan alacağı 1 puan bile onlar için yeterli olacaktır. Şu ana kadar gelinen süreçte oldukça etkili bir performans çizen İsviçre, bu karşılaşmadan da hem oynadığı oyunla hem de rakibine göre elinde bulundurduğu kadro kalitesiyle 3 puanı almaya yakın olan taraf.

Macaristan – Portekiz

Günün en keyifli karşılaşmalarından biri olacağını düşündüğümüz bu karşılaşmada, Portekiz formda oyuncularıyla galibiyete yakın olan tarafta ancak Macaristan’ın şiddetle puana ihtiyacı olması maçın dengesini birazcık değiştiriyor.

Portekiz’in avantajlı olduğu mücadelede karşılıklı gol ve üst seçeneği uygun gibi görünüyor. İki takımda kazanmak için sahada olacaktır. Gol bu karşılaşmanın ilacı olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna