Fenerbahçe de Forvete Yeni İsim

Dün Fenerbahçe’nin forvet arayışlarıyla ilgili yorumlarımızı yaparken, şu anda basına yansıyan isimlerin dışında başak bir oyuncuyla daha görüşme içinde olma olasılığının oldukça yüksek olduğunu dile getirmiştik.

Bugün de yaptığımız yorumun doğruluğunu basına yansıyan haberlerin ardından öğrenmiş olduk. Belçika Ligi’nde mücadele eden Anderlecht’in forvet oyuncusu olan Lukasz Teodorczyk’le ilgilendiği ortaya çıktı.

Geçen sene gol kralı olan oyuncuyla ilgili girişimlere başlayan Fenerbahçe’nin kulübü olan Anderlecht’i de yokladığı belirtildi ancak sezon başında geçen sezondan birçok oyuncusunu kaybeden Belçika temsilcisinin bu oyuncuya izin vermesi pek mümkünmüş gibi durmuyor.

Bu oyuncuyla beraber yakın zamanda başlayacak olan ligde, Antalyaspor’un oyuncusu olan Eto’yle ilgili de çalışmaların devam ettiğini de biliyoruz. Açıkçası gelmesi en yakın olan isimlerin başında Kamerunlu oyuncu geliyor.

Bir süre önce konuştuğumuz Emre Mor transferinin de tamamen kapandığını artık söyleyebiliriz. Dortmund oyuncuyu gönderse bile muhtemelen Türkiye’nin dışında başak bir lige göndermek isteyecektir. Daha önce beraber çalıştığı Emre Mor’un Liverpool’a kazandırmak isteyen Jurgen Klopp’un, Coutınho’nun takımdan ayrılma ihtimaline karşı, oyuncuyu takımda görmek istediği de İngiliz basınında yer aldı. Bu nedenle Fenerbahçe açısından bu işin bittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna