Fenerbahçe, İpleri Sıktı

Milli takım arası öncesinde Süper Lig’in ilk diliminde beklediği gibi performans sergileyemeyen ve beklemediği puanları da kaybeden Sarı Lacivertli takım, aranın ardından kayıpsız olarak devam etmek zorunda.

Bunun nedeni ise puan olarak takımın, yukarıya göre aşağıda olması. Her ne kadar yönetim teknik heyetin arkasında olsa da, aranın ardından geçirilecek olan 5 haftalık dilim hem Aykut Kocaman için hem e oyuncular için ciddi derecede önemli olacak.

Sahasında oynadığı karşılaşmalarda bir yandan da taraftar problemi çeken Sarı Lacivertli takımın, öncelikli olarak taraftarın da güvenini kazanması gerekecek. Bunu gerçekleştirirse Fenerbahçe için bazı şeyler çok daha kolay hale gelebilir.

Bunun gerçekleşmesi içinse iç sahada oynanacak olan karşılaşmanın ardından deplasmanda Galatasaray’ın konuğu olacak olan takımın, Türk Telekom Stadyumundan galibiyetle dönmesi gerekecek.

Tabii Galatasaray ve Fenerbahçe’yi değerlendirdiğimizde bunun gerçekleşmesinin kolay olmadığını da belirtmemiz gerekiyor. Bu hafta oynanacak olan karşılaşmaların ardından takımların durumu için zaten daha da sağlıklı yorumlar yapabileceğiz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna