Fenerbahçe Yarını Bekliyor

Fenerbahçe yarın oynayacağı UEFA Avrupa Ligi mücadelesi öncesi çok ciddi sıkıntılar yaşıyor. Takımın en önemli isimlerinden biri olan ve dün dizinde yırtık tespit edilen Van Persie hem yarınki karşılaşmada hem de rövanşta oynayamayacak.

Transfer döneminde takıma önemli takviyeler yapan ancak henüz forvet hattını dolduramayan yönetimin artık bu haberden sonra rövanşa kadar bir hamle yapması gerekecek.

Van Persie’nin de şimdiye kadar çizdiği görüntüde sıkıntılar olduğunu hep konuşmakla beraber önemli karşılaşma öncesi de sakatlanması kimseyi şaşırtmadı.

Bununla beraber bu iki karşılaşmada da oynayamayacak olan bir diğer futbolcu da Kjaer olacak. Transfer dönemi açıldığından beri satışı gündemde olan Danimarkalı stoper, Avrupa maçında oynaması halinde başka bir takıma transfer olursa, Avrupa Kupalarında forma giyemeyecek olması sebebiyle kadroya dahil edilmedi.

Bu iki oynanacak olan iki karşılaşmada da Fenerbahçe’yi ciddi derecede etkileyecektir ancak bu karar sonrası oyuncunun satılacak olmasının da artık net bir şekilde ortaya çıktığını da söyleyebiliriz.

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi kadrosunda yeni transferlerden Kameni, Valbuena, Dirar, İsla ve Ekici kadroda yer alırken, Topal, Josef, Skertel, Hasan Ali, Şener, Neustader, Ozan, Alper, Salih, Stoch, Oğuz, Ahmet Han ve kaleci Volkan da UEFA’ya verilen listede yer alan diğer isimler olarak belirlendi.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna