Fransa Lig 1’de 11.Hafta

Fransa Lig 1’de geride bıraktığımız 10 hafta sonunda PSG lider durumda ve en yakın rakibi Monaco’ya da 4 puan farkla yoluna devam ediyor. Monaco’yu yakından takip eden Nantes’ın puanı ise 20.

Bu haftada önemli karşılaşmanın oynanacağı bu ligde, karşılaşmalar şu şekilde;

PSG – Nice

Ev sahibi rakibine göre her anlamda çok daha iyi durumda ve kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmayı da 3 puanla kapacaktır.

Bordeux – Monaco

Zirveyi yakından ilgilendiren bu karşılaşmada, ev sahibi Monaco’yu yenebilir. Kendi sahasında bunu yapabilecek güce sahip bir takım. Tabii bunun yanı sıra Monaco’da ligin önemli takımlarından biri durumunda. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Caen – Troyes

İki orta sıra takımın karşı karşıya geleceği bu karşılaşmada, iki takımda yerlerini biraz daha garanti altına almak için mücadele edeceklerdir. Ev sahibinin bu karşılaşmada kendi sahasında oynamasının takıma avantaj sağlayacağını unutmayalım.

Guingamp – Amiens

Karşılıklı gol ve ev sahibi galibiyeti için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Montpellier – Rennes

Konuk ekip alt sıralardan kurtulma mücadelesi veriyor ve bu karşılaşmada da bir çıkış arıyor ancak konuk olacağı deplasmanda pek de buna uygun bir müsabaka olmayacak. Bu nedenle karşılıklı gol ve yine ev sahibinin kontrolünde geçecek bir karşılaşma olma ihtimali oldukça yüksek olacaktır.

Strasburg – Angers

İki takımda gol yeme atma konusunda ortaya iyi işler çıkartan ekipler olarak dikkat çekiyorlar. Kazanmak için sahaya çıkacak olan iki takımın mücadelesinde bu durum doğrudan maça etki edecektir. Karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna