Fransa Lig 1’de 12.Hafta

Fransa Lig 1’de PSG’nin önderliğinde giden lig tablosunda, Neymer’lı Cavanni’li bir takımın bu kadar başarılı olmasına şaşırmamak gerekiyor.

Bunun yanı sırada lider takip eden takımlar, ellerinden gelen mücadeleyi göstereceklerdir ancak PSG, bir süre sonra farkı iyice açtığı bir duruma rahatlıkla gelebilecek. Bu hafta Monaco’nun Beşiktaş deplasmanından 1 puanla dönmesi ve moral olarak pek de iyi durumda olmaması takımı bu hafta oynayacağı karşılaşmada etkileyecektir.

Haftanın karşılaşmalarına baktığımızda;

Rennes – Bordeux

İki takımında gol yeme ve atma oranlarındaki başarıları bu karşılaşmaya doğrudan etki eder ve iki takımda skor üretecek oldukları bu karşılaşmayı geride bırakırlar.

Angers – PSG

Konuk PSG, deplasmanda da olsa kazanacaktır.

Monaco – Guingamp

Hafta arası Şampiyonlar Ligi mücadelesinde yorulan ev sahibi, kendi asına zor geçecek olan bu karşılaşmada, ligin yukarısıyla olan puan farkını korumak için mutlaka kazanmak zorunda olacak ve bunu da gerçekleştirecektir.

Montpellier – Amiens

Ev sahibi ligin puan anlamında aşağılarda olan takımı karşısında zaten oyun olarak üstün durumda ve iç sahada oynayacağı bu karşılaşmada da bunu avantaja çevirip kazanacaklardır.

Nantes – Toulouse

Ev sahibi takım oyunu anlamında iyi işler yapabilen bir takım görüntüsü çiziyor olsa da, skoru alma yönünde sıkıntı yaşıyorlar. İlk yarıda sessizlik bozulmaz.

Troyes – Strasbourg

Ev sahibi kendi sahasında kazanabilecek güçte bir takım. Konuk ekibin ciddi anlamda savunma sıkıntıları var ve bunu da değerlendireceklerdir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna