Galatasaray Rotayı Lucescu’ya Çevirdi

Bu sezonu beklediği gibi bitiremeyen Galatasaray, arada teknik direktörü de değiştirmiş olsa da, istediği enerjiyi bir türlü yakalayamadı ve çok ciddi puan kayıpları yaşadı.

Bu hafta da iç sahada Kasımpaşa’ya kaybeden takım, bunun üzerine bir de oldukça isteksiz bir oyun ortaya koyunca, hemen hemen herkesin eleştirilerini aldı ve muhtemelen kalan maçlarda da almaya devam edecek.

Galatasaray yönetimi bu durumlardan rahatsız olup çareyi tanık bir ismin kapısını çalarak bulmak istiyor. Bir dönem Galatasaray’ı ve Beşiktaş’ı çalıştırıp altı çizilecek başarılara imza atan Lucescu ile yollarını birleştirmek üzere görüşen yönetim, konuşulan haberlere göre bekleyin yanıtını almış.

Şu anda Rusya Ligi’nde Zenit’in başında olan teknik direktör Mircea Lucescu, 22 Mayıs’ta kendi kulübüyle görüştükten sonra bir karara varacağını ve kendisi gibi teknik direktörlük yapan oğluyla beraber çalışmak istediğini söylemişti. Galatasaray’ın da bu duruma sıcak baktığı ve Razvan’ın da Yunanistan Ligi’nde Santi kulübü ile bir değerlendirme yapıp karar vereceği konuşuluyor.

Bu haberi genel olarak değerlendirdiğimizde, Lucescu ve Razvan’ın yeni sezonda Galatasaray’a gelmesi oldukça sıcak bir gündem. Yaşı oldukça ilerlemiş olan Lucescu’nun kendi için olmasa bile oğlu için böyle bir hamle yapması oldukça mantıklı olur; çünkü Galatasaray’ın Avrupa’da da biliniyor olması özellikle Razvan açısından ciddi bir fırsat kapısı. Bakalım gelişmeler ne gösterecek?

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna