Galatasaray, Sol Bekte Sona Doğru Gidiyor

Fatih Terim’in gelişiyle beraber takımda beklenen değişikliğin yaşanması ve bunun sahaya da yansıması yüzleri güldürdü dersek yeridir ancak Kayserispor maçının özellikle 2.yarısında sol tarafta yaşanan sıkıntıdan dolayı, bu pozisyona çözümün acil olarak yapılması gerektiği de günün haberleri arasında yerini aldı.

Bu nedenle uzun süresidir Juventus’tan istediği Asamoah için bir kez daha çıkarama yapacak olan Sarı Kırmızılı yönetim, son teklifini Juventus’a yapacak. Eğer buradan beklediği sonucu alamazsa rota İngiltere Premier Lig’e çevrilecek.

Watford’ta oynayan Yunan sol bek Holebas için girişimlere başlayacak olan Sarı Kırmızılı takımın öncelikli hedefi ise bu oyuncuyu kiralamak olacak. Kendi takımında zaman zaman süre almayı başaran oyuncu bu nedenle bu teklife sıcak bakabilir.

Kayserispor maçından sonra ortaya atılan bir diğer iddiaya göre de hafta sonu oynanan karşılaşmada forma şansı bulamayan Belhanda’yla ilgiliydi. Tudor döneminde takımda direkt oynayan ancak eleştirilen oyuncu, Terim’in gelmesiyle kızağa çekilmişti. Bu hafta o bölgede Feghouli’ye şans veren hoca, muhtemelen bundan sonra oyuncu kullanmayabilir. Bu nedenle takımda bir yabancı boşluğu açmak isteyen takım, Belhanda’nın maliyetinden bir anda kurtulacak bir boyuta gelebilir.

Tüm bunlarla boğuşan Sarı Kırmızılı yönetim bir yandan da Gomis kriziyle ilgilenmeye devam ediyor. Hatırlayacak olursanız oyuncu alacaklarının ödenmemesi nedeniyle kadroya alınmamış ve Kayseri deplasmanına götürülmemişti.

Gelen haberle göre de ödenmemiş olan alacaklarını isteyen Fransız oyuncu, bu alacaklarının ödenmemesi haline oynamayacağını da yöneticilere belirtmiş. Açıkça bu olayda Galatasaray’ın canını fazlasıyla sıkmaya devam edecektir.

BONUS: 350TL
Oyna