Gökhan İnler Süper Lig’i Karıştıracak!

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ta çok fazla süre bulamadığı için takımdan ayrılmak isteyen Gökhan İnler geçtiğimiz günlerde Beşiktaş ile yollarını ayırmıştı.

Bu gelişmenin ardından hem Süper Lig den hem de uzun yıllar forma giydiği İtalya Serie A’dan deneyimli ön libero oyuncusuna birçok transfer teklifi gelmeye başladı.

Sezona geçtiğimiz dönemden daha da kuvvetli girmek isteyen Başakşehir, oyuncuyla ciddi olarak ilgilendiğini açıklarken, Süper Lig’in yeni takımı Göztepe’de oyuncuya kancayı taktığını açıkladı.

İtalya’dan transfer teklifleri alan oyuncunun kararını hangi ligde kullanacağı ise şimdilik belirsizliği koruyor. Türkiye’den bir takımı tercih edecekse de bizim tahminlerimize göre seçimini Başakşehir’den yana kullanacaktır.

Göztepe’nin lige yeni çıkması ve şu ana kadar takımı yukarıya taşıyacak isimlerle anlaşamamış olması, muhtemelen Gökhan İnler’in de tercihini etkileyecektir.

İtalya’dan gelen teklifler ise, ligin daha alt sıra takımlarından olacağı için tercihini Başakşehir’den yana kullanacak olması da oldukça normal.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna