Hollanda ve Belçika da Pazar Menüsü

Hollanda Ligi Eredivise de 8.haftanın açılış karşılaşmasında Ultrecht kendi sahasında Heerenven’i 3 golle geçerek kazanmasını bildi. Feyenord ise zirveyi yakından ilgilendiren mücadelede haftayı 1 puanla kapadı.

Oynanan diğer karşılaşmalarda Ajax, Rotterdam’ı 4 golle geçerken, Roda da yine kendi sahasında ağırladığı Breda’yı tek golle geçerek 3 puanı cebine koymuş oldu.

Günün maçlarında;

Heracles – Vitesse

Konuk ekip rakibine göre oldukça formda ve deplasmanlarda da olsa skor üretmeyi başaracaklardır. Ev sahibi de kendi sahasında oynamasından dolayı skor üretme şansı oldukça fazla olacaktır. Karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

Groningen – Az Alkmaar

İki takımda skor üretme yönünden oldukça iyi durumdalar. Yine karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

Venlo – PSV Eindhoven

Konuk ekip ligin diğeri durumda ve bu karşılaşmada da gerekeni yapıp kazanacaklardır. Ev sahibinin puan alması sürpriz bir sonuç olur.

Williem – Twente

Ev sahibi gol yeme konusunda oldukça başarılı bir takım. Şu ana kadar da bunu çevirmek için pek de bir şeyler yapamadılar ve yapamayacaklar gibi de görünüyor. Konuk ekip maça avantajlı çıkacak ancak iki takımında skor üreteceği düşünüyoruz.

Den Haag – Excelsior

İki takım da ligin orta sıralarında debeleniyorlar. Muhtemelen iki takımdan biri ilerleyen zamanlarda düşüş yaşayabilir ve bu mücadelede de bunun başlangıcı olabilir. Skor üretme yönünde sıkıntıları olan iki takımın mücadelesinde alt doğru bir seçim olacaktır.

Belçika Ligi’nin 10.haftasında;

Standart Liege – Kortrijik

Ligin altında yer alan iki takımın mücadelesinde ev sahibi daha avantajlı olacak. Bunun yanı sıra gollü bir karşılaşmaya olmaya da aday bir mücadele olacak.

Oostende – Club Brugge

Son sıralarda direnen ev sahibi ligin liderini ağırlayacak ancak ligin en formda takımı deplasmanda da olsa, kazanacaktır.

Antwerp – Zulte Waregem

İki takımda bu ligin dengeli takımlarından olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Karşılaşma her iki takıma da gidebilir. Dengeli geçecek karşılaşmada ilk yarı alt ve en az gol aralığı uygun olabilir.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna