İtalya Serie A’da 21.Hafta Tamamlanıyor

İtalya Serie A’da 21.hafta bugün oynanacak olan 2 karşılaşmanın ardından tamamlanacak ve yeni hafta için geri sayıma geçeceğiz.

Bu iki maçın detaylarına girmeden önce, ligin son durumuyla ilgili bilgi verecek olursak Napoli’nin lider olduğunu görüyoruz ve hemen onun ardından 1 puan farkla rakibinin kaybetmesini bekleyecek olan takım ise Juventus.

Günün maçlarında;

Lazio – Udinese

Zirve yarışında mücadele eden Lazio bildiğiniz gibi İnter ile aynı puana sahip ancak bu maçı kazanması halinde rakibinin önüne geçecek ve ciddi bir avantaj sağlamış olacak. Kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmada da hem mücadelenin önemi hem de diğer dinamikler düşünüldüğünde ev sahibi kendi sahasında kazanacaktır.

Sampdoria – Roma

Yine iki takım içinde özellikle puan anlamında oldukça önemli bir mücadele olacak bu karşılaşmada iki takım da sahaya galibiyet için çıkacaktır. Ev sahibi kendi sahasında zaman zaman oyunun doğrularını ortaya koymakta başarılı olan bir takım. Bu nedenle konuk ekibin işi zor olabilir. İki takımında skora katkı yapacağı bir mücadele bekliyoruz.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna