Konya’da Kayıp Var

Bu hafta arası Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih’in konuğu olacak olan Beşiktaş’ın artık beklenen zorlu fikstürüne başladığını söyleyebiliriz.

Tabii bu hafta takımın kafasında her ne kadar hafta arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi maçı olmuş olsa da, takım yine de elinden geleni yapmaya çalıştı ancak istediği sonuçla buradan ayrılamadı.

Tabii Konyaspor devre arasında yapmış olduğu önemli transferlerle özellikle iç sahada oynadıkları karşılaşmalarda daha da ciddiye alınması gereken bir takım haline geldi. Bu açık ve net bir şekilde ortada.

Bunun bilincinde olan Beşiktaş, ilk golü erken dakikalarda bulduktan sonra oyunu biraz daha tutmaya çalışmış olsa da, sonrasında bunu fizik olarak düşmeleri bu kez ev sahibinin işine yaradı. Yeni transferi Jahovic’le oyunda dengeyi yakalayan Konyaspor, böylece kendileri açısından zor olan bir karşılaşmadan 1 puanla ayrılmış oldular.

Alınan bu sonucun ardından Beşiktaş 44, Konyaspor ise 21 puanla düşme hattının sınırına yaklaştı.

Bu hafta arası Beşiktaş, Bayern Münih deplasmanının dönüşünde iç sahada Fenerbahçe ile karşılaşacak. Bu karşılaşmada bu sezonun en önemli maçlarından olacak; çünkü iki takımının da 44 puanda olması ve birinin diğerine çelme takacak duruma gelmesi, karşılaşmanın heyecan dozunu da ciddi derecede artıracak.

Hem Bayern Münih maçı hem de hafta sonunda oynanacak olan maçlarla ilgili tüm ayrıntıları buradan takip edebilirsiniz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna