Şampiyon da Hazırlıklara Devam Ediyor

Son iki sezon Süper Lige ambargo koyarak şampiyonluklar yaşayan Beşiktaş, bu sezonda da bu durumdan geri kalmamak için çalışmalarına olanca hızıyla devam ediyor.

İspanya da kamp yapacak olan Kara Kartal 25 Temmuz Valladolid, 27 Temmuz Las Palmas ve 30 Temmuz’da da Real Betis ile karşı karşıya gelecek.

Beşiktaş’ta sıcak gelişme ise Gökhan İnler konusunda yaşandı. Geçen sene takıma katılan ve Şenol Güneş’ten yeteri kadar formayı alamayan oyuncu, toplamda 32 karşılaşmada takıma faydalı olabilmeyi çalıştı. Bu sezon yeni transferlerin durumunu da düşündüğümüzde yine kulübede oturacak olmasının ardından böyle bir karar alan oyuncunun bu isteği de yönetim tarafından olumlu bir şekilde karşılandı ve deneyimli orta saha oyuncusu Beşiktaş ile olan macerasına son noktayı koydu.

Bu gelişmenin ardından Gökhan’ın Süper Lig’den bir takıma gideceği yönünde haberlerde konuşulmaya başlandı ancak Beşiktaş’la olan ilişkisinden dolayı Galatasaray yada Fenerbahçe’ye gitmeyecek.

İç transferde de düğmeye basan Kara Kartal, geçen sezon kiralık olarak kadrosunda tuttuğu Atınç Nukan’ı bu sezonda kiralayarak takımda tuttu.

Aboubakar konusunda ise gelen herhangi bir haber yok. Hem Beşiktaş hem de oyuncu beklemeye devam ediyor. Yeni isimler Kara Kartal’ın radarına girse de, oyuncunun ısrarlı bir şekilde Beşiktaş’ta oynamak istiyor olması durumu Kara Kartal adına daha da zorlaştırıyor. Muhtemelen bu konuyla ilgili somut bir ilerleme bu hafta yaşanacaktır. Biz de gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna