Serie A’da Günün Programı

Serie A’da bildiğiniz gibi 30.haftanın içindeyiz ve bugün oynanacak olan karşılaşmalarla da bu haftaya son vereceğiz.

Dün oynanan mücadelelerde, Sampdoria konuk olduğu Atalanta deplasmanından 2-1’lik skorla ayrılırken, Genoa’da iç sahada kazanmasını bilerek haftayı puanla tamamladı. Oynanan bir diğer mücadelede de Fiorentina deplasmanda Udinese’yi 2-0’lık skorla geçmesini bildi.

Günün maçlarında;

Benevento – Hellas Verona

İki son sıra takımının karşı karşıya geleceği mücadelede, ev sahibi avantajlı olsa da, iki takımın da bu mücadelede skor üretmesini bekliyoruz.

Chievo – Sassuolu

Son sıralardan kurtulmaya çalışan ve puanları aynı olan iki takımın mücadelesinde, ortaya sıkı bir maç çıkacaktır; çünkü kaybeden takımın işi oldukça zor olmakla beraber, telafisi olmayacak bir sürecinde içine girmiş olacak.

Bu nedenle ilk yarıda skor dengesinin bozulması zor olur. 90 dakikalık dilimde de yine skor anlamında bir şey beklemek yanlış olabilir.

Milan – İnter  

Haftanın en önemli maçında ipler kopacak ve iki takım da sahaya kazanmak için çıkacak; çünkü yukarıda olan zirve yarışını doğrudan ilgilendiren  u mücadelede, tarafların tek amacı burayı kayıpsız olarak dönmek olacaktır. Bildiğiniz gibi iki takım da aynı stadı paylaştıkları için bu maçta bir deplasman durumu olmayacak ancak Milan’ın taraftar sayısı daha da fazla olacak. Bunu da takım doğru olarak kullanırsa, ev sahibinin avantajı daha da fazla olacaktır. İki takımında skora katkı yapacağı bir mücadele bekliyoruz.

Torino – Crotone

Ev sahibi son sıralardan kurtulmak isteyen rakibi karşısında kazanmak isteyecektir ve bunu yapacak gücü de fazlasıyla var.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna