Süper Lig de 2.Yarı Başlıyor

Süper Lig de sonunda hasret bitiyor ve bu haftayla beraber ligin 2.yarısına başlıyoruz. Genel olarak ligler de 2.yarıların daha da çekişmeli geçtiğini biliyoruz ve Süper Lig’in de bu şekilde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlk yarıyı bildiğiniz gibi Başakşehir Galatasaray’ın 1 puan önünde lider bitirdi ve ilk 6 sıradaki takımların puan ortalamaları birbirlerine yakın olduğundan dolayı da buradaki çekişme de yine ligin 2.yarısının başlamasıyla beraber üst seviyeye çıkacaktır.

Haftanın açılış karşılaşmalarında;

Kasımpaşa – Alanyaspor

Güç ve oyun dengesi bakımından birbirine denk olan iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. İki takım da deplasmanlarda sıkıntı yaşarken iç sahalarında çok daha iyi performanslar sergileyebiliyorlar. Bu nedenle ev sahibi takım karşılaşmaya daha da avantajlı çıkacaktır.

Bunun yanı sıra iki takımın da hücum anlamında üretken olmalarını da düşünecek olursak, hafta başı gol anlamında tatmin edici olacaktır.

Karabükspor – Gençlerbirliği

Ev sahibi ligin son sırasında demir atmış durumda ve 2.yarıda buradan kurtulmak adına mücadelesini ortaya koyacaktır ancak konuk ekibin buna kolay kolay izin vermesini beklemiyoruz. Yine tarafların skora katkı yapacakları bir karşılaşma olacaktır.

Osmanlıspor – Yeni Malatyaspor

İç sahada 2.yarıyı daha da iyi geçirecek olan bir Osmanlıspor bekliyoruz. Bunun nedeni takımın yeni teknik direktörü diyebiliriz. Konuk ekipte ligin ilk yarısının sonlarına doğru çıkışa geçmişti ve muhtemelen de buna devam etmek isteyeceklerdir.

Bu mücadelede de iki takım da skora katkı sağlayacaktır.

 

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna