Türkiye TFF 1.Futbol Ligi’nde 10.Hafta Devam Karşılaşmaları

Türkiye TFF 1.Lig’de 10.hafta içinde olduğumuz bu haftanın açılış karşılaşmalarında, Samsunspor, beklediğimiz gibi kendi sahasında zayıf rakibi karşısında 3 gollü bir galibiyet alırken, maçın başındna sonuna kadar da oyun üstünlüğünü elinden bırakmadı.

Haftanın diğer karşılaşmalarında, Balıkesirspor kendi sahasında konuk ettiği Adanaspor karşısında galip gelirken, Altınordu ve Eskişehir yenişemeyip sahadan beraberlikle ayrıldılar.

Bu haftanın diğer karşılaşmalarına baktığımızda;

Erzurumspor – Denizlispor

İki takımdan konuk ekip rakibine göre daha alt sıralarda yer almış olsa da, takımlar arasında puan farkının olmaması, iki takımında bu mücadele için asılacağının ciddi bir göstergesi olur. Ev sahibi kendi sahasında maçın mutlak favorisi olsa da alt tercihi için uygun bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

G.Gaziantep FK – Elazığspor

Özellikle konuk ekip için mutlaka kazanılması gerekilen bir karşılaşma olduğunun altını muhakkak çizmeliyiz. Takım buradan 1 puanla ayrılsa bile ciddi şekilde yara alacaktır ancak konuk ekip bununla beraber hücum anlamında oldukça alternatifsiz bir tablo çiziyor. Sadece 1 veya 2 oyuncusunun gücüyle oynayan Elazığspor bu deplasmanda zorlanacak olsa da, rakip takımda da buna silah olarak alternatif yaratacak bir oyuncunun bulunmaması, bu karşılaşma içinde alt tercihinin uygun olmasını bize fısıldıyor.

Adana Demir – Giresunspor

Haftanın merakla beklenen karşılaşmalarından biri olan bu karşılaşma zirveyi yakından ilgilendiriyor ve iki takımda bu nedenle maça ciddi derecede asılacaklardır. Tabii ev sahibi kendi sahası ve kendi seyircisi önünde oynayacak olmasından dolayı skor üretme yönünden ciddi derecede önemli bir avantaja sahip olacaktır ancak Giresunspor’da gücünü  unutmamak gerekiyor. İki takımında skor üreteceğini düşünüyoruz.

Manisaspor – Ümraniyespor

Zirveyi yakından ilgilendiren diğer bir mücadelede, Ümraniyesor bu deplasmana ligin lideri olarak geliyor ve buradan da bu şekilde ayrılmak isteyecektir. Her ne kadar rakip son sıralara demir atmış olsa da, kendi evinde maçı bırakmayacaktır. Haftanın yine zor geçecek karşılaşmasında karşılıklı gol uygun olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna